Pantoneye birde bu açıdan bakın !

Cumartesi, Kasım 15, 2014 2 No tags Permalink 34

Pantone için;  Renklerin ortak evrensel lisanı olarak tanımlanabilir matbaa baskı sektöründe renklerin ortak evrensel lisanı olduğu da söylenebilir. Bu bilimsel tanımlamayı bir kenara bırakıp Pantone’nin farklı boyutundan bahsetmek istiyorum… Pantone Otel! Brüksel, Belçika’da bulunan otel tasarımı lobi, oda, ve hatta çatı terası boyunca renklerin bolluğu ve keyfi giren herkesi büyülüyor. İç tasarımcı Michel Penneman ve mimar Olivier Hannaert “bizim ‘pantone otel’ renk severler için oluşturulmuş bir bütünlük diye açıklıyorlar.Belirgin beyaz ağılıklı, Pantone renk örnekleri ve Pantone temalı sanat dekoruyla modern bir tuvali andıran dekorasyonu görülmeye değer. Eğer sizde renkleri seviyor ve ilgi duyuyorsanız bu ilginç yapıyı görmelisiniz. Merak eden ve ilgilenenler için Pantone Otelin mimarisinde kullanılan pantone örneklerini sizin için aşağıda beğeninize sunuyorum.

PantoneHotel11 PantoneHotel10 PantoneHotel9PantoneHotel8 PantoneHotel7 PantoneHotel6PantoneHotel5 PantoneHotel4 PantoneHotel3PantoneHotel2 PantoneHotel1

2 Comments
 • emin yayınoğlu
  Kasım 21, 2014

  ne varsa zaten avrupalıda var. bizimkiler kağıda uygulamaktan acizken elin adamı otele uygulamış. biz daha bin fırın ekmek yesek mi acaba?

  • admin
   Ocak 2, 2015

   Avrupa’lınında bizden öğrendiği çok şey vardır, daha çok araştırıp daha çok öğrenmekten başka bir çare yok.

Bir Mesaj Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir