BOYNER’in Yeni Logosu…

Çarşamba, Aralık 9, 2015 0 No tags Permalink 13

Boyner Büyük Mağazacılık Genel Müdürü Deran Taşkıran, ‘Yenilik’ ilkesinin Boyner’in DNA’sında yer aldığını belirterek, müşterilerinin hayatını güzelleştirmek için başlattıkları değişimde yeni logo tasarımıyla; güçlü, modern, sade ve sıcak bir imajı hedeflediklerini belirtti.

boyner-2

YENİ LOGO ve  ŞİFRELERİ?

TBWA\ISTANBUL tarafından yaratılan yeni logo, Boyner Büyük Mağazacılık’ın ‘modern, dinamik ve canlı, sıcak ve samimi, güvenilir’ yapısını simgeliyor. Boyner’in moda algısını güçlendirme yolundaki önemli hamlesi de yeni logoya yansıtılmış. Günümüzün evrensel tasarım öğelerini içinde barındıran yeni logo, aynı zamanda zamanla eskimeyecek, modası geçmeyecek bir nitelikte tasarlanmış. Boyner müşterileri yeni logoyu ilk olarak İçerenköy, Şaşkınbakkal ve Metrocity mağazalarında görecek. Bununla birlikte logo değişimi tüm yıl boyunca diğer mağazalarda da devam edecekmiş.

Ne yalan söyleyeyim: ilk görünce benim aklıma çağrışım olarak SİNGER logosu geldi, benim gibi bir çok kişinin aklına singer gelecek bu logoya bakınca. Bir logonun ilk bakışta başka bir logoyu anımsatması ayrıca sıkıntılı bir durum.

boyner-yeni

Henüz Yorum Yok.

Bir Mesaj Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir